O nas

Bistro Domowe Smaki

 Bistro powstało w 2013 roku z chęci stworzenia miejsca, w którym po zrobieniu zakupów w pobliskim Centrum Handlowym Rondo, można usiąść na chwilę odpoczynku i relaksu. Zainteresowanie naszych Gości przerosło oczekiwania, dlatego restauracja stopniowo powiększyła się o dwie nowe sale, w tym jedną przeznaczoną wyłącznie na uroczystości - urodziny, wesela, chrzciny, komunie oraz konsolacje.Na początku serwowaliśmy dla Państwa dania kuchni polskiej, okazjonalnie czerpiąc inspiracje z kuchni wschodniej i europejskiej. Z czasem na stałe do menu weszła pizza i makarony, które przygotowujemy w taki sposób, żeby były jak najbardziej zbliżone do włoskiego oryginału.              
 Dbając o naszych najmłodszych Gości menu uzupełnione jest o potrawy specjalnie dla nich.  Do dyspozycji są krzesełka dla dzieci oraz stolik do zabawy, a w toalecie wygodny przewijak.
 Restauracja położona jest na terenie kompleksu handlowego z przestronnym parkingiem, dzięki temu odwiedzając nas, Państwo oraz Państwa goście z łatwością znajdą miejsce do zostawienia samochodu. Główne wejście przygotowane jest w ten sposób, żeby wejście do środka nie sprawiło problemu osobom niepełnosprawnym.